Glassy service

Naše společnost SINAI mající více než dvacetileté zkušenost z oblasti realizace celoskleněných interiérových i exteriérových prvků Vám prostřednictví služby Glassy service nabízí servis, údržbu a revize pro interiérové či exteriérové skleněné dveře, stěny, posuvné skleněné dveře, automatické dveře nebo sprchové zástěny. 

Poskytujeme jak individuální služby jednotlivým vlastníkům, tak i dlouhodobou spolupráci v oblasti správa budov. Mezi naše klienty patří hotely, kancelářské objekty, obchodní domy nebo různé správy nemovitostí a bytová družstva. Staráme se o skleněné systémy například PSN nebo Vinohradskému pavilonu.

Specializujeme se na servis značek Dorma / Dormakaba, Pauli a Astec. Jsme jejich oficiálními partnery a naši zaměstnanci jsou pravidelně školeni přímo ve výrobě těchto výrobců. Díky dlouholetým zkušenostem s nespočtem realizací a kvalitnímu zázemí jsme schopni poskytovat rychlou diagnostiku závady a její profesionální odstranění. Udržujeme vysoké standardy kvality, náš tým je dobře vybavený, proškolený a velice svědomitý.

Kromě opravy již poškozených nebo opotřebovaných komponentů, popřípadě dodávky nových dílů, náš sklo servis také provádí udržovací servisy. Ty mohou často předejít definitivnímu zničení jednotlivých součástí a zajistit uživatelsky pohodlnější zacházení a bezpečnost celého systému. 

Pro více informací nebo objednávky volejte našeho technika na čísle +420 602 346 390 nebo napište na servis@sinai.cz

Souhlasím se vším