Sprchové kouty

Skleněné sprchové kouty a zástěny jsou moderní součástí každé koupelny. Mohou mít mnoho podob, ať jsou to rohové sprchové kouty, rovné sprchové zásěny či skleněné dveře do niky  Nabízíme mnoho typů sprchového kování a příslušenství značek Gral a Pauli, které umožní navrhnout skleněný sprchový kout či skleněné sprchové dveře na míru dle Vašich představ či možností. Každá z níže jmenovaných řad nabízí dostatečné množství pantů, kování pro pevné díly, a dalšího příslušenství, tak aby bylo možné vytvořit téměř jakýkoliv atypický skleněný sprchový kout či dveře.
Kování pro skleněné sprchové kouty a zástěny od značky Pauli je krásné, precizně vyrobené a vysoce kvalitní. Povrchové úpravy jsou ručně dokončovány a ostré moderní linie jsou esem v rukávu tohoto německého výrobce.
Panty pro skleněné dveře a pevné díly z řad Flamea, Flinter, Fluture, Farfalla, Modesta, Pontere, Pillango nebo Papillon dokážou vytvořit skleněný sprchový kout na míru.
Pauli Flinter je nové kování pro sprchové kouty a zástěny. Panty z této řady jsou jednostranně otevíratelné a samočinně se dovírají v posledních pár centimetrech dráhy dveřního křídla. Možnost použití průběžného těsnění bez přerušení. Pro sprchové zástěny a kouty s moderním minimalistickým designem. Některé typy kování Flinter níže.
Pauli Flamea je nové kování pro sprchové kouty a zástěny. Dveřní panty z této řady jsou otevíratelné na obě strany na 90°, přičemž nulová pozice je volně nastavitelná. Mají také automatický doraz při posledních pár centimetrech zavírání a jsou uzpůsobeny pro sprchové zástěny, u kterých nemusíme používat těsnící profily. Některé typy kování Flamea níže.
Pauli Flamea Plus je nové kování pro sprchové kouty a zástěny. Je o něco větší než kování Flamea a lze ho používat i na skleněné otočné dveře do interiéru. Kování má nosnost do 45kg na dva dveřní panty. Dveřní panty z této řady jsou otevíratelné na obě strany na 90°, přičemž nulová pozice je volně nastavitelná. Mají také automatický doraz při posledních pár centimetrech zavírání a jsou uzpůsobeny pro sprchové zástěny, u kterých nemusíme používat těsnící profily. Kování Pauli Flamea Plus má také na rozdíl od běžné Pauli Flamea čtyři šrouby na stáhnutí místo původních dvou. Kování níže na fotografiích.
Pauli Fluture jsou nové sprchové dveřní panty. Jejich technologie umožňuje vytvořit sprchovou zástěnu, která díky přesahu skla u dveřního dílu nepotřebuje acrylové těsnění. Zbavte své sprchové kouty a zástěny akrylových prvků!
Pauli Nivello je sprchové kování, jehož dveřní panty způsobují nadzvednutí či snížení dveřního křídla. Pokud se skleněný sprchový kout nalézá na nerovném podloží, dopomůže toto kování k nadzvednutí dveřního křídla při otevírání, tak aby sklo neškrtalo o podlahu. Nadzvednutí cca 6mm. I v této řadě jsou panty pro otevírání dovnitř skleněné sprchové zástěny, či ven, levé a pravé verze…Je také možnost zvolit si sprchové kování ve verzi zcela zapuštěného vrtání, či s krytím.
Pauli Pontere je pant se samodovíráním. Je excelentní pro univerzální použití na lineární, rohové, pětiúhelníkové, obloukové či individuální skleněné sprchové kouty a zástěny. Toto kování lze použít i do interiéru pro běžné kyvné skleněné dveře. Některé typy kování Pontere níže.
Pauli Pillango je jednostraně otevíratelný pant. Díky nové pružinové technologii lze určit, jak velká má být uzavírací síla pantu a tím i jeho přítlak. Libovolné nastavení nulové polohy, možnost použití průběžného těsnění. Vytvořte si váš skleněný sprchový kout s elegantní linií kování a vysokou funkčností.
Pauli Papillon je samočinně zavírající se pant s nejnovější magnetickou technologií. Těsnění je možno instalovat průběžně a bez přerušení, což zaručuje vysokou těsnost.
Pauli Farfalla jsou dveřní panty pro univerzální použití pro lineární, rohové, pětiúhelníkové, obloukové či atypické celoskleněné sprchové kouty. Osa pantu je umístěna mimo linii skla, čímž je zajištěn dokonalý sklad skleněných elementů. Možnost instalace průběžného těsnění zaručuje vysokou těsnost pro skleněné dveře.
Pauli Modesta je sprchové kování zaměřené na nižší cenu se zachováním kvality provedení a dobrého funkčního využití díky velkému možství typů pantů a doplňků v této řadě. Dostupný skleněný sprchový kout, krásné kování a dlouhodobé využití, to je Modesta. Některé typy kování Modesta níže.
Oblíbené kování Dorma Gral má spokojené zákazníky po celém světě. Dorma Gral má mnoho typů kování, díky kterým vytvoříte éměř jakýkoliv skleněný sprchový kout či skleněné sprchové dveře. Kování je nabízeno v mnoha tvarových variantách, a je tak možno skvěle jej doladit do konkrétního interiéru – zakulacené či hranatější dveřní panty jsou k dispoici.
Známé řady BF a BO vám dají na výběr – skvělé dveřní panty i kotvení pro pevné díly, je tak možné vytvořit rohové sprchové kouty, rovné zástěny či jednoduché skleněné dveře do niky. Řada SO nabízí vysoce kvalitní a krásné kování pro skleněné sprchové kouty, které mají posuvné dveře. Elegantní řešení pro koupelny, kde není místa na zbyt!
Veškeré sprchové kování z řad Dorma Gral prochází kontrolou kvality a je známo svou dlouodobou funkčností. Povrchové úpravy zahrnují chrom lesk, přírodní hliník, a lakování.
Pokud hledáde klasiku, která váz nezklame, je sprchové kování Gral právě pro vás. Po celém světě si jej oblíbili klienti i architekti.
Více informací o jednotlivých řadách naleznete v PDF formě níže na této straně.

Informace o produktech ve formě PDF

SHOP