Skleněné dveře a stěny

Celoskleněné kyvné dveře jsou atraktivní interiérový doplněk, který pomáhá vnést do prostoru světlo. V mnoha barevných variantách skla i kování budou originální součástí jakéhokoliv interiéru. Provedení v kaleném skle navíc zaručuje naprostou bezpečnost a dlouhodobé užívání.

 

FRASCIO

Novinkou v kování na skleněné dveře a stěny je značka Frascio, která kombinuje nejnovější technologii výroby s unikátním moderním designem. Kyvné dveře mohou být integrovány do skleněné stěny, či být samostatným interiérovým prvkem. Kování na kyvné skleněné dveře od Frascio je nabízeno v luxusních povrchových úpravách broušené nerezi a  leštěné nerezi, mosazi, matného stříbrného eloxu, matné perlové stříbrné či černého laku. Každá z těchto úprav spolu s čistým designem kování Frascio dodá interiéru zcela nový vzhled, ať již klasicky elegantní nebo provokativní a neotřelý. Tento elegantní prvek je navíc zcela výjmečný svou kvalitou provedení. Kování pro skleněné dveře německé výroby je ve světě dobře známé jako to nejkvalitnější. Ve spojení s novou designérskou školou je výsledek opravdu neodolatelný,  z této široké škály dveří si vybere každý.  Pokud  je zapotřebí ve vašem interiéru sladit skleněné dveře a dřevěné dveře, kování Frascio má řešení.

Posuvné skleněné dveře jsou synonymem moderní architektury a značka Frascio vytváří systémy, které skutečně naplňují náročné požadavky – skvělý design u dílny inovativních návrhářů, nenápadná ale funkčně perfektní technologie.

Skleněné posuvné dveře jsou skutečným zázrakem, co se úspory místa týče, a ty od Frascio jsou navíc vzhledem luxusní a finančně šetrné. V prostoru nevytváří žádný slepý úhel a bariéru jako otočné dveře, a je možné vytvářet celé skleněné stěny s posuvnými dveřmi. Je pouze na vás, zda si zvolíte uzavřený či otevřený systém. Otevřené systémy mají industriální nádech a jsou odkazem na počátky posuvných dveří, je jasně viditelná funkce a ukotvení. Takové posuvné dveře mají nádech loftového designu a vzhledem připomínají velkorysé vstupní portály, obzvláště v dvoukřídlé verzi. Naproti tomu uzavřené systémy pro posuvné dveře jsou velice nenápadné a s minimalistickým designem, který bude vhodný pro každý interiér.

 

DORMA

Dorma je dlouhodobě známou značkou s pověstí vysoce kvalitního kování pro skleněné stěny a dveře. Tradiční výroba v Německu zaručuje vynikající zpracování materiálu a kvalitní povrchové úpravy. Používané technologie jsou díky vývojovému teamu stále na špičkové úrovni a jsou neustále prověřovány po célém světě v administrativních budovách, hotelích, wellness a zábavních centrech a samozřejmě také v nesčetných domácnostech.

Systém Universal pro otočné dveře velkých rozměrů a váhy je známým po celém světě díky minimalistickému uchycení na dvou rohových pantech, které se navíc vedle běžného stavebního otvoru dají integrovat i do celoskleněné stěny. Minimalistický vzhled lze doplnit jak pomocí klasického kování zámku s klikou, tak i dveřním madlem. Universal je kování vhodné pro podlahový zavírač, který usnadňuje manipulaci s dveřním křídlem. Rohové kování v kombinaci se zavíračem drží skleněné dveře stabilně v zavřené poloze či v aretaci. Nabízíme tento systém v povrchových úpravách stříbrný elox, nerez mat a chrom lesk. Universal vytvoří nádherné minimalisticé skleněné stěny v mnohých verzích technického řešení!

Posuvné skleněné dveře v podání značky Dorma jsou sázkou na jistotu. At už si vyberete systém Agile 150 nebo Manet, či další z nabídky, máte zaručený kvalitní materiál a prověřené fungování. Systém Agile se vyrábí ve verzi 50 a 150, což znamená, kolik kilogramů je jeho maximální nosnost. Pro malé jednoduše elegantní posuvné dveře je kování Agile 50 ideální. Je snadno montovatelné, stabilní a s tichým pojezdem. Hodí se do jakéhokoliv interiéru svou nenápadnou a čistou linií. Kování Agile 150 je větší verzí „padesátky“. Je určeno pro rozměrnější dveřní křídlo, avšak nabízí stejný komfort posouvání a tiché pojezdy jako malé skleněné dveře. Posuvné křídlo je vedeno v hranaté kolejnici se skrytým pojezdem, a interiér tak není narušen industriálním prvkem. Kolejnice je k dodání i ve verzi montovatelné do skleněné stěny. Lze tak vytvořit nádherné celoskleněné portály protnuté pouze linkou elegantní kolejnice. Malý i velký Agile nabízíme v povrchové úpravě stříbrný elox a nerez mat, popřípadě s RAL lakováním.

 

ASTEC

Astec je vrcholnou řadou kování pro skleněné dveře a stěny. Je vyrobeno z té nejlepší broušené nerezi a nabízí design, který jinde nenajdete. Navrženo architektem pro větší zážitek ze skleněných prvků pro interiér, než jsou právě uzavřené hranaté kolejnice! Každá řada Astec nabízí neopakovatelný zážitek z designu, technologie zpracování nerezi a krásy precizního materiálu. Skleněné dveře a stěny, které vás jednoduše dostanou!

b400

Kování pro posuvné skleněné dveře b400 okamžitě zaujme posuvem, který je netypicky na podlaze. Jsou jím výrazná posuvná kola o průměru 120mm nebo 160mm. Tichý zvuk valících se kol ještě podtrhne masa skla, kterou tento systém unese. Až 400kg na jedno kolo. Skleněné stěny a dveře tak dostávají zcela nový rozměr a to doslova!

b500

Rohové kování pro skleněné otočné dveře, které je ohromující svým malým rozměrem. Dveře s těmito panty působí lehce a vzdušně jako pírko. Kování lze doplnit zámkem a klikou, samozřejmostí je také dveřní madlo a podlahový zavírač pro skleněné dveře. Panty jsou k dodání ve dvou typech designu – zcela hranaté a se zakulacenou špičkou. Oby dva tvary vždy skvěle vyniknou díky vynikajícímu materiálu, jsou vyrobeny z té nejlepší broušené nerezi.

b700

Systém pro posuvné skleněné dveře s kolejnicí, která je tenká jako žiletka. Dvě posuvná kola na každé straně dveřního křídla svírají elegantní pruh broušené nerezi, který slouží jako kolejnice. Tento pruh je navíc schopen procházet skleněnou stěnou, a vytvořit tak zajímavý architektonický detail. Výjmečné skleněné dveře podtrhne dlouhé elegantní madlo, které je v podání značky Astec velice luxusní a precizní kus broušené nerezi.

b900

Pokud mají posuvné skleněné dveře vypadat industriálně a zároveň jemně elegantně, je b900 správným řešením. Tenké linie a naprosto minimalistický tvar pojezdů jsou vyváženy pojízdnými koly a celkovým vzhledem inspirovaným tovarními posuvnými branami. Kvalitní broušená nerez dodává tomuto systému moderní design.

b1000

Unikátní systém pro posuvné skleněné stěny. Kolejnice zabudovaná v podlaze je téměř neviditelná a skleněné desky se tiše posouvají díky setu ložisek. U profil slouží jako horní vedení a lze jej zabudovat do podhledu, aby nebyl viditelný. To vytváří naprosto nevšední dojem skleněné stěny bez jakéhokoliv kování. b1000 je vhodný pro velké plochy skla a strhne na sebe pozornost nejlépe ve velkorysých prostorech, ať již komerční nebo privátní interiéry.

 

SHOP